Архів журналу  2010  № 4, липень-серпень

ЗМІНИ ЖИРНОКИСЛОТНОГО СКЛАДУ ЗАГАЛЬНИХ ЛІПІДІВ
ТА ВМІСТ ПРОДУКТІВ ПЕРОКСИДНОГО ОКИСЛЕННЯ ЇХ У ТКАНИНАХ
ЕМБРІОНІВ ЗАЛЕЖНО ВІД РІВНЯ ВІТАМІНІВ А, D3 І Е
В РАЦІОНІ ГУСЕЙ У РЕПРОДУКТИВНИЙ ПЕРІОД

О. В. Моравська, С. О. Вовк

Інститут землеробства і тваринництва Західного регіону України, Львівська область;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У статті наведено результати щодо вмісту ретинолу в печінці, залишковому жовтку 25-добових ембріонів і жовтку яєць залежно від рівня вітамінів А, D3 і Е в раціоні гусей сірої оброшинської породи в репродуктивний період. Встановлено, що вітамін D3 знижує депонування ретинолу у тканинах ембріонів та в жовтках яєць гусей, а додавання вітамінів А і Е до раціону гусей істотно підвищує рівень ретинолу як у печінці і залишковому жовтку ембріонів, так і в жовтках яєць гусей.
Крім цього, у статті наведено дані щодо змін жирнокислотного спектра загальних ліпідів та вмісту продуктів пероксидного окислення ліпідів у тканинах печінки і скелетного м’яза 25-добових ембріонів залежно від рівня вітамінів А, D3, і Е в раціоні племінних гусей у період інтенсивної несучості. Встановлено, що введення до складу комбікорму гусей в репродуктивний період вітамінів А – 10 000 МО, D3 – 3000 МО і Е – 35 МО на 1 кг комбікорму оптимізує жирнокислотний склад загальних ліпідів та рівень продуктів пероксидного окислення в печінці і скелетних м’язах ембріонів.

Ключові слова: гуси, ембріони, жиророзчинні вітаміни, жовток яйця, печінка, скелетний м’яз, жирні кислоти, продукти ліпідної пероксидації.

Оригiнал статтi українською мовою доступний для зкачування в форматi PDF.